Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Międzybrodzie Żywieckie »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Międzybrodziu Żywieckim

Polecamy


Share |

Międzybrodzie Żywieckie - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Międzybrodziu Żywieckim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Międzybrodzie Żywieckie - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Międzybrodziu Żywieckim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Ośrodek Aktywnego Wypoczynku Żar

Adres: Międzybrodzie Żywieckie, ul. Górska 19
Telefon: +48 (33) 866-10-46

Restauracja: W Ośrodku znajduje się restauracja na około 80 osób, która przede wszystkim serwuje doskonałe dania kuchni domowej. To idealne miejsce na organizacje przyjęć oraz uroczystości okolicznościowych.

zobacz szczegóły

Zobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Szczyrk - ok. 15 km, Wisła - ok. 28 km

Polecamy także: ośrodki wypoczynkowe w Międzybrodziu Żywieckim

« Baza turystyczna w Międzybrodziu Żywieckim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Międzybrodzie Żywieckie " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Międzybrodziu Żywieckim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.