Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Szczyrk »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Szczyrku

Polecamy


Share |

Szczyrk - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Szczyrku. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Szczyrk - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Szczyrku. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Beskidzka Galeria Sztuki

Adres: Szczyrk, Myśliwska 60
Telefon: +48 (33) 817-87-16

Największa na południu Polski prywatna galeria sztuki współczesnej założona w 1995 r. przez Barbarę i Mirosława Batorów. Na powierzchni 200 m kw. prezentowane są dzieła ponad 130 artystów, współpracujących z Galerią.

zobacz szczegóły

Biła - kompleks skoczni narciarskich

Adres: Szczyrk,

Kompleks skoczni narciarskich Biła – kompleks stanowiły dwie igelitowe skocznie narciarskie w Szczyrku, mianowicie: skocznia średnia z K50, oraz skocznia mała z K33.

Skocznie znajdowały się niedaleko mniejszej skoczni Antoś. Organizowane były na nich dość często konkursy dla młodych skoczków, takie jak Lotos Cup czy Nadzieje Beskidzkie.

zobacz szczegółyCentralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich

Adres: Szczyrk, Plażowa 8
Telefon: +48 (33) 817-84-41

Nasz ośrodek znajduje się w czołówce najlepszych kompleksów sportowych w Polsce. Stał się on miejscem zgrupowań sportowych naszych i zagranicznych reprezentacji narodowych. COS OPO w Szczyrku to miejsce, gdzie możesz spotkać najwybitniejszych polskich (i nie tylko) sportowców łącznie z medalistami mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich jak również oglądać wysokiej rangi zawody sportowe tak krajowe jak i międzynarodowe.

zobacz szczegółyKolej linowa na Skrzyczne

Adres: Szczyrk, Myśliwska 45
Telefon: +48 (33) 817-86-20

Kolej linowa na Skrzyczne – wyciąg krzesełkowy w Szczyrku, z krzesełkami dwuosobowymi, umożliwiający wjazd na Halę Jaworzyna (961 m n.p.m.) oraz na szczyt Skrzycznego (1257 m n.p.m.).

zobacz szczegóły

Skalite – kompleks skoczni narciarskich

Adres: Szczyrk, Plażowa 8

Pierwsze zawody na Skalitem odbyły się 14 lutego 1937 roku, a zorganizował je klub WKS Bielsko-Biała. Pierwotnie na obiekcie osiągano odległości do 40 m. Po zakończeniu II wojny światowej skocznia została przebudowana przed narciarskimi mistrzostwami Polski w 1948 r., umożliwiając oddawanie skoków o długości do 70 m).

zobacz szczegółyZobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Żywiec - ok. 12 km, Cieszyn - ok. 28 km

Polecamy także: kwatery prywatne w Szczyrku, pensjonaty w Szczyrku

« Baza turystyczna w Szczyrku - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Szczyrk " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Szczyrku.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.