Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Szczyrk »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Szczyrku

Polecamy


Share |

Szczyrk - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Szczyrku. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Szczyrk - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Szczyrku. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Kino BESKID

Adres: Szczyrk, Beskidzka 106
Telefon: +48 (33) 817-85-99

Kino BESKID to:sala kinowa na 100 miejsc wyposażona w fotele firmy FIGUERAS, dźwięk DOLBY PRO LOGIC, zróżnicowany tematycznie repertuar, letnie i zimowe maratony filmowe, seanse dla dzieci i młodzieży, atrakcyjne ceny biletów dla klientów indywidualnych, zniżki i rabaty dla grup zorganizowanych, możliwość wynajmu pokoi w budynku kina, współpraca z Centrum Sztuki Filmowej, stała współpraca z Miejskim Ośrodkiem Kultury, promocji i Informacji w Szczyrku oraz z różnymi jednostkami na terenie miasta i okolicznych gmin.

zobacz szczegóły

Zobacz także kina w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Żywiec - ok. 12 km, Bielsko-Biała - ok. 12 km, Cieszyn - ok. 28 km

Polecamy także: kwatery prywatne w Szczyrku, pensjonaty w Szczyrku

« Baza turystyczna w Szczyrku - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Szczyrk " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Szczyrku.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.