Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Szczyrk »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Szczyrku

Polecamy


Share |

Szczyrk - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Szczyrku. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Szczyrk - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Szczyrku. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Dance Club Jama

Adres: Szczyrk, Myśliwska 30
Telefon: +48 (33) 817-82-12

Jama jest idealnym miejscem, znajdującym się w centrum miasta, dla tych wszystkich, którzy mają ochotę na dobrą zabawę. W barze znajdziecie szeroki wybór trunków alkoholowych, a na parkiecie zawsze jest gorąco. Szczególnie gorąco polecamy organizowane w sezonie zimowym karaoke. Wystrój lokalu zachowany w przyjemnym klubowym stylu.

zobacz szczegóły

Restauracja i Pub ALISA

Adres: Szczyrk, Beskidzka 45
Telefon: +48 (33) 817-92-30

Restauracja i Pub ALISA otoczona jest pasmem górskim Beskidu Śląskiego. Lokalizacja sprzyja organizacji szkoleń, konferencji, imprez okolicznościowych, spotkań integracyjnych. Usytuowanie w Szczyrku licznych wyciągów, tras narciarskich, szlaków turystycznych czy rowerowych sprzyja aktywnemu wypoczynkowi o każdej porze roku.

zobacz szczegółyZobacz także puby, kluby w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Wisła - ok. 14 km

Polecamy także: kwatery prywatne w Szczyrku, pensjonaty w Szczyrku

« Baza turystyczna w Szczyrku - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Szczyrk " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Szczyrku.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.