Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Szczyrk »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Szczyrku

Polecamy


Share |

Szczyrk - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Szczyrku. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Szczyrk - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Szczyrku. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Karczma Ciosana

Adres: Szczyrk, Narciarska 10A
Telefon: +48 (66) 196-97-07

Zapraszamy wszystkich zmęczonych gwarem i codziennym zgiełkiem oraz amatorów dobrej, swojskiej kuchni na wspólną biesiadę lub nastrojowy wieczór w domowej atmosferze. Wszystko to zapewni Państwu bajkowa okolica, góralska architektura oraz zgrany personel, który zawsze jest do Państwa dyspozycji.

zobacz szczegóły

Karczma Na Brzegu

Adres: Szczyrk, Beskidzka 31
Telefon: +48 (33) 817-85-18

Karczma Na Brzegu znajduje się w malowniczej dolinie rzeki Żylicy między masywem Skrzycznego a Klimczokiem. Tu właśnie rozłożyła się jedna z najbardziej znanych beskidzkich miejscowości Szczyrk. W otoczeniu nowych domów wczasowych i restauracji w Szczyrku zachowało się sporo dawnych budynków a jednym z nich jest Nasza Karczma. Karczma Na Brzegu mieści się w budynku z roku ok. 1900, a od 2001 ściąga najwybitniejszych smakoszy z różnych krajów. Wystrój lokalu o charakterze góralskim i uprzejma obsługa w strojach regionalnych wspaniale komponuje się z podawanymi potrawami kuchni opartej na staropolskich przepisach.

zobacz szczegółyRestauracja Goplana

Adres: Szczyrk, Myśliwska 1
Telefon: +48 (33) 817-94-49

Restauracja Goplana jest – i chce być – typową restauracją turystyczną w centrum miasta, które aż tak intensywnie żyje turystyką i sportem jak Szczyrk. Komu się śpieszy, ten zje tutaj swój posiłek szybko i z całą pewnością smacznie. A kto by wolał bez pośpiechu pobiesiadować sobie w przyjaznej, życzliwej atmosferze, ten doceni zalety kuchni oraz atrakcyjne bogactwo jadłospisu.

zobacz szczegółyRestauracja Regionalna Stara Karczma

Adres: Szczyrk, Myśliwska 2
Telefon: +48 (33) 817-86-53

O niepowtarzalnym klimacie i wielu zaletach Starej Karczmy długo by pisać - jedno jest pewne - kto raz u nas zagości, powracać będzie często. Wszystkich miłych gości, tak grupy zorganizowane jak i indywidualnych turystów serdecznie witamy w progach naszej Karczmy.

zobacz szczegóły

Zobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Wisła - ok. 14 km, Międzybrodzie Żywieckie - ok. 15 km

Polecamy także: kwatery prywatne w Szczyrku, pensjonaty w Szczyrku

« Baza turystyczna w Szczyrku - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Szczyrk " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Szczyrku.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.