Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Wisła »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Wiśle

Polecamy


Share |

Wisła - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Wiśle. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Wisła - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Wiśle. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Galeria Sportowych Trofeów Adama Małysza

Adres: Wisła, 1 Maja 48A
Telefon: +48 (51) 756-76-60

W Galerii Sportowych Trofeów Adama Małysza znaleźć Państwo możecie puchary, medale, kryształowe kule oraz wiele pamiątek związanych z karierą sportową Adama Małysza. W Galerii znajduje się również ekspozycja sprzętu narciarskiego, zarówno tego starszego jak i współczesnego.

zobacz szczegóły

Muzeum Beskidzkie im. A. Podżorskiego

Adres: Wisła, Stellera 1
Telefon: +48 (33) 855-22-50

Muzeum Beskidzkie w Wiśle jest oddziałem Muzeum w Cieszynie i obejmuje swoją działalnością miejscowości należące do grupy etnograficznej górali śląskich. Muzeum mieści się w samym centrum Wisły, w zabytkowym budynku dawnej karczmy, pochodzącym 1794 roku. W Muzeum Beskidzkim obejrzeć można stałą wystawę dotyczącą historii regionu, przedstawiającą m.in. wnętrze tradycyjnej izby góralskiej oraz zabytkowe sprzęty domowe.

zobacz szczegółyZobacz także muzea w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Cieszyn - ok. 20 km, Żywiec - ok. 23 km, Bielsko-Biała - ok. 24 km

Polecamy także: agroturystyka w Wiśle, kwatery prywatne w Wiśle, pensjonaty w Wiśle

« Baza turystyczna w Wiśle - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Wisła " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Wiśle.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.