Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Wisła »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Wiśle

Polecamy


Share |

Wisła - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Wiśle. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Wisła - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Wiśle. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizzeria Coloratta

Adres: Wisła, Konopnickiej 16
Telefon: +48 (33) 855-26-32

Pizzeria Coloratta to restauracja serwująca pizzę i dania domowe z najlepszych produktów oraz składników, oraz według najlepszych tradycji kuchni włoskiej i polskiej. Wszystkie potrawy z naszej oferty możemy serwować zarówno w lokalu jak również dowieźć je zgodnie z Państwa życzeniem. Pizzeria Coloratta w Wiśle działa już od 5 lat.

zobacz szczegóły

Polecamy także: agroturystyka w Wiśle, kwatery prywatne w Wiśle, pensjonaty w Wiśle

« Baza turystyczna w Wiśle - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Wisła " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Wiśle.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.