Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Wisła »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Wiśle

Polecamy


Share |

Wisła - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Wiśle. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Wisła - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Wiśle. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Pub ALCATRAZ

Adres: Wisła, Wyzwolenia 106
Telefon: +48 (33) 855-25-02

Pub ALCATRAZ powstał w 1997 roku. Znajduje się w zabytkowym budynku z 1930 roku o typowej architekturze dla Wisły w odległości kilometra od centrum miasta. W lokalu organizujemy koncerty oraz imprezy karaoke cieszące się dużą popularnością. Niepowtarzalny wystrój oraz nastrój Pubu ALCATRAZ sprawia, że obecnie jesteśmy najpopularniejszym lokalem w Wiśle.

zobacz szczegóły

Zobacz także puby, kluby w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Szczyrk - ok. 14 km

Polecamy także: agroturystyka w Wiśle, kwatery prywatne w Wiśle, pensjonaty w Wiśle

« Baza turystyczna w Wiśle - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Wisła " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Wiśle.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.