Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Żywiec »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Żywcu

Polecamy


Share |

Żywiec - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Żywcu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Żywiec - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Żywcu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Kino Janosik

Adres: Żywiec, Sobieskiego 1
Telefon: +48 (33) 861-20-03

Żywieckie kino Janosik, wcześniej Urania, później Edison, działa już ponad 100 lat, łącząc ze sobą nowoczesność i tradycję. Od września 2008 roku kino należy do Sieci Kin Studyjnych i Lokalnych.

zobacz szczegóły

Zobacz także kina w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Szczyrk - ok. 12 km, Bielsko-Biała - ok. 17 km, Cieszyn - ok. 40 km

« Baza turystyczna w Żywcu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Żywiec " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Żywcu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.