Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. wielkopolskie » Licheń Stary »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Licheń Stary - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Licheniu Starym. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Licheń Stary - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Licheniu Starym. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Hotel Stara Gorzelnia

Adres: Licheń Stary, Klasztorna 1
Telefon: +48 (63) 270-73-80

Hotel Stara Gorzelnia, Licheń Stary, nad jeziorem Licheńskim, oferuje: noclegi, sala wesela, restauracja, organizuje konferencje.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Licheniu Starym

« Baza turystyczna w Licheniu Starym - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Licheń Stary " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Licheniu Starym.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.