Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. wielkopolskie » Licheń Stary » restauracje »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Hotel Stara Gorzelnia w Licheniu Starym

Hotel Stara Gorzelnia

Adres: Licheń Stary, Klasztorna 1
Telefon: +48 (63) 270-73-80
E-mail: biuro@staragorzelnia.pl
WWW: http://www.staragorzelnia.pl

Data aktualizacji: 2014-07-02

opis »

mapa »

galeria »

Szersze informacje

Hotel Stara Gorzelnia - Licheń Stary: noclegi, restauracja, konferencje, sala weselna, konferencje. Obiekt został odnowiony i zmodernizowany, położony w centrum Lichenia Starego, niedaleko Konina, położony nad brzegiem malowniczego jeziora Licheńskiego, cieszy się zainteresowaniem. Gościom są oferowane miejsca noclegowe, sala weselna, sala bankietowa, restauracja, pub, chata grillowa. W ofercie jest możliwość skorzystania z wielu atrakcji, m. in. sauny, solarium, bilardu oraz wypożyczalni sprzętu wodnego. Obiekt posiada bogate i nowoczesne wyposażenie, spełniając najwyższe standardy. W pokojach znajduje się TV, minibar oraz jest zapewniony bezprzewodowy dostęp do Internetu. Hotel organizuje imprezy okolicznościowe, takie jak: wesela, komunie, eventy, imprezy firmowe, konferencje. W bezpośrednim sąsiedztwie Hotelu znajduje się kąpielisko wraz ze strzeżoną plażą oraz plac zabaw. W ofercie hotelu Stara Gorzelnia znajdują się: pokoje hotelowe, restauracja, sala bankietowa (wesela, przyjęcia okolicznościowe, konferencje), dodatkowe usługi.

Mapka dojazdowa

Mapka dojazdowa jest niedostępna

Galeria zdjęć

Autor:

opis »    mapa »    galeria »


Zobacz także: hotele w Licheniu Starym

« restauracja - Licheń Stary - powrót


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.