Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. wielkopolskie » Licheń Stary »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Hotele w Licheniu Starym

Poniżej znajduje się lista hoteli w Licheniu Starym. hotele prezentowane są w kolejności alfabetycznej. Obiekty promowane w tej kategorii wyświetlane są jako pierwsze i dodatkowo są wyróżnione innym kolorem tła. Kiedy wybierzesz już hotel powołaj się podczas kontaktu na serwis Baza-Turystyczna.eu.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ofertami noclegu, a także innymi ciekawymi miescami, które warto zwiedzić podczas pobytu w Licheniu Starym.

Hotel Stara Gorzelnia

Typ obiektu: hotel
Okolica: jeziora
Adres: Licheń Stary, Klasztorna 1
Animacje dla dzieci: tak
Przyjazny zwierzętom: nie

zobacz szczegóły

Zobacz także bazę hoteli w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Wałbrzych - ok. 0 km

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć interesującego miejsca w kategorii: Licheń Stary - hotele skorzystaj z poniżeszych odsyłaczy, aby zobaczeć wszystkie noclegi w Licheniu Starym lub wróć kategorii nadrzędnej

Zobacz wszystkie noclegi w Licheniu Starym »

« Baza turystyczna w Licheniu Starym - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: Licheń Stary - hotele to zapraszmy do rejestracji i dodania bezpłatnego wpisu do bazy turystycznej.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.