Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Gryfice »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Gryficach

Polecamy


Share |

Gryfice - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Gryficach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Gryfice - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Gryficach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Wystawa Nadmorskiej Kolei Wąskotorowej (Muzeum Kolejnictwa)

Adres: Gryfice, Błonie 2
Telefon: +48 (91) 384-11-70

Muzeum Kolejnictwa w Gryficach to stała wystawa kolei wąskotorowych, która powstała w 1993 z dawnego muzeum i skansenu kolei wąskotorowych Pomorza Zachodniego. Obiekt obejmuje ponad 5500 m2 powierzchni. Obecnie Muzeum Kolejnictwa w Gryficach jest częścia Muzeum Narodowego w Szczecinie.

zobacz szczegóły

Zobacz także muzea w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Kamień Pomorski - ok. 29 km, Kołobrzeg - ok. 38 km, Międzyzdroje - ok. 49 km

« Baza turystyczna w Gryficach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Gryfice " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Gryficach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.