Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Gryfice »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Gryficach

Polecamy


Share |

Gryfice - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Gryficach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Gryfice - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Gryficach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Soccer Pub

Adres: Gryfice, Klasztorna 1
Telefon: +48 (91) 384-89-05

Pub mieści się na dwóch poziomach. W mniejszej sali na dole znajduje się 42 calowy telewizor natomiast w większej, na piętrze, znajduje się projektor i ekran. Dzięki temu możliwe jest oglądanie ważniejszych wydarzeń sportowych przy piwku w gronie przyjaciół. Przed lokalem znajduje się też zielony ogródek w sąsiedztwie rzeki Regi.

zobacz szczegóły

Zobacz także puby, kluby w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Kołobrzeg - ok. 38 km

« Baza turystyczna w Gryficach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Gryfice " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Gryficach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.