Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Kamień Pomorski »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Kamieniu Pomorskim

Polecamy


Share |

Kamień Pomorski - Muzeum

Poniżej znajduje się lista muzeów w Kamieniu Pomorskim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Muzea, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Kamień Pomorski - Muzeum to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Kamieniu Pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Muzeum Kamieni

Adres: Kamień Pomorski, Juliusza Słowackiego 1
Telefon: +48 (91) 382-42-43

Muzeum Kamieni gromadzi zbiory eksponatów z kosmosu, kolekcję ciekawych minerałów oraz skamieniałości.

Swoją siedzibę ma w XIV – wiecznej Baszcie Wolińskiej z tarasem widokowym, z którego rozciąga się panorama na Zalew Kamieński.

zobacz szczegóły

Zobacz także muzea w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Międzyzdroje - ok. 21 km, Gryfice - ok. 29 km, Świnoujście - ok. 35 km

« Baza turystyczna w Kamieniu Pomorskim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "muzeum - Kamień Pomorski " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy muzeów w Kamieniu Pomorskim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.