Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Kołobrzeg »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Kołobrzegu

Polecamy


Share |

Kołobrzeg - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Kołobrzegu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Kołobrzeg - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Kołobrzegu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Mosquito Club

Adres: Kołobrzeg, Jedności Narodowej 10
Telefon: +48 (94) 355-55-55

Mosquito Club to miejsce, w którym urzeknie Cię wystrój wnętrza, a muzyka zapewni niezapomniane chwilę nocą. Rezydentami klubu są: DJ Gregor & DJ Mixxxer

zobacz szczegóły

Zobacz także puby, kluby w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Koszalin - ok. 38 km, Gryfice - ok. 38 km

Polecamy także: hotele w Kołobrzegu

« Baza turystyczna w Kołobrzegu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Kołobrzeg " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Kołobrzegu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.