Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Koszalin »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Koszalinie

Polecamy


Share |

Koszalin - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Koszalinie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Koszalin - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Koszalinie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Fregata Klub Muzyczny

Adres: Koszalin, Podgrodzie 1a
Telefon: +48 (66) 027-46-60

Dwupoziomowy, klimatyzowany klub ze strefami dla palących i niepalących. W klubie znajdują się dwa bary. Muzyka od klimatów 70\', 80\' 90\' po Clubowo-houseowy.

zobacz szczegóły

Va Banque RESTO & DISCO PUB

Adres: Koszalin, ul. 1-go Maja 12/1
Telefon: +48 (94) 342-49-18

Va Banque RESTO & DISCO PUB to nie tylko pub ale i elegancka restauracja mieszcząca się w piwnicy pod bankiem. Lokal składa się z dwóch części – restauracyjnej oraz taneczno-biesiadnej, dzięki czemu możliwe jest organizowanie spotkań biznesowych, jubileuszy, wesel, chrzcin, komunii jak również i imprez tematycznych.

zobacz szczegółyZobacz także puby, kluby w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Kołobrzeg - ok. 38 km

« Baza turystyczna w Koszalinie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Koszalin " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Koszalinie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.