Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Koszalin »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Koszalinie

Polecamy


Share |

Koszalin - Teatr lub opera

Poniżej znajduje się lista teatrów lub oper w Koszalinie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Teatry lub opery, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Koszalin - Teatr lub opera to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Koszalinie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego

Adres: Koszalin, ul. Heleny Modrzejewskiej 12
Telefon: +48 (94) 342-22-67

Bałtycki Teatr Dramatyczny im. Juliusza Słowackiego to jedyny teatr zawodowy w Koszalinie, jak również jeden z ważniejszych obiektów kulturalnych na Pomorzu Środkowym.

zobacz szczegóły

Teatr Propozycji Dialog im. Henryki Rodkiewicz

Adres: Koszalin, ul. Grodzka 3
Telefon: +48 (94) 342-52-96

Nazwa teatru Teatr Propozycji \'Dialog\' im. Henryki Rodkiewicz powstała na przełomie lat 1959/1960. Od 1964 roku mieści się w dawnym Domku Kata przy ulicy Grodzkiej 3. Jest to jeden z nielicznych już w Polsce teatrów rapsodycznych.

Pod koniec 1995 roku rozpoczęta została działalność TEATR PRZY STOLIKU mająca na celu przywrócenie „czytanych spektakli”.

zobacz szczegółyZobacz także teatry lub opery w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Białogard - ok. 24 km

« Baza turystyczna w Koszalinie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "teatr lub opera - Koszalin " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy teatrów lub oper w Koszalinie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.