Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Międzyzdroje »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Międzyzdrojach

Polecamy


Share |

Międzyzdroje - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Międzyzdrojach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Międzyzdroje - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Międzyzdrojach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Promenada Gwiazd

Adres: Międzyzdroje, Promenada Gwiazd

Promenada Gwiazd – promenada wiodąca równolegle do wybrzeża od molo aż po północno-wschodni kraniec Międzyzdrojów.

Przy ekskluzywnym hotelu Amber Baltic powstało miejsce wzorowane na Holywoodzkim Bulwarze oraz na Alei Gwiazd w Cannes. W tym miejscu od 1996 roku zasłużeni polscy aktorzy pozostawiają odciski dłoni w pamiątkowych płytach.

zobacz szczegóły

Zobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Kamień Pomorski - ok. 21 km

Polecamy także: kwatery prywatne w Międzyzdrojach

« Baza turystyczna w Międzyzdrojach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Międzyzdroje " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Międzyzdrojach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.