Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Międzyzdroje »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Międzyzdrojach

Polecamy


Share |

Międzyzdroje - Impreza, uroczystość

Poniżej znajduje się lista imprez, uroczystości w Międzyzdrojach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Imprezy, uroczystości, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Międzyzdroje - Impreza, uroczystość to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Międzyzdrojach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Regaty Unity Line

Adres: Międzyzdroje, Molo
Telefon: +48 (88) 716-63-16

Regaty Unity Line – Świnoujście Bałtyk - organizowane są rokrocznie przez Piotra Stelmarczyka z Jacht Klubu AZS w Szczecinie. Jest to wydarzenie zarówno sportowe jak i kulturalne. Regaty rozgrywają się w sierpniu, a klasyfikacja jachtów odbywa się w podziale na kilka grup w zależności od obowiązującego w danym roku Regulaminu Puchary Sezonu.

zobacz szczegóły

Polecamy także: kwatery prywatne w Międzyzdrojach

« Baza turystyczna w Międzyzdrojach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "impreza, uroczystość - Międzyzdroje " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy imprez, uroczystości w Międzyzdrojach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.