Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Międzyzdroje »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Międzyzdrojach

Polecamy


Share |

Międzyzdroje - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Międzyzdrojach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Międzyzdroje - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Międzyzdrojach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Kino Eva

Adres: Międzyzdroje, Bohaterów Warszawy 19
Telefon: +48 (91) 328-25-90

Sala kinowa dedykowana jest na prawie 200 osób, w tym ostatnie dwa rzędy są z podwójnymi fotelami typu Lovesiting. W repertuarze kina znaleźć można nie tylko ogólnopolskie premiery kinowe, ale również i obrazy kina ambitnego. Na terenie kina, w holu, działa Kawiarnia serwująca kawę, herbatę, gorącą czekoladę, zimne napoje oraz słodycze i popcorn.

zobacz szczegóły

Polecamy także: kwatery prywatne w Międzyzdrojach

« Baza turystyczna w Międzyzdrojach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Międzyzdroje " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Międzyzdrojach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.