Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Sarbinowo »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Sarbinowie

Polecamy


Share |

Sarbinowo - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Sarbinowie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Sarbinowo - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Sarbinowie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

LIDO

Adres: Sarbinowo, Południowa 64
Telefon: +48 (94) 719-22-00

Restauracja mieści się na parterze w Lido Apartments & SPA. Do dyspozycji gości są dwie sale z kuchnią polska i europejską.

zobacz szczegóły

Po Schodkach

Adres: Sarbinowo, Nadmorska 43
Telefon: +48 (50) 541-30-61

Lokal oferuje śniadania, lunche oraz obiady zarówno na miejscu jak i na wynos.

zobacz szczegółyU Babci Maliny

Adres: Sarbinowo, Nadmorska 108

Kuchnia Staropolska założona została w 1992 roku. Przygotowywane potrawy oparte są na skrupulatnie przestrzeganych tradycyjnych gramaturach i recepturach.

Restauracja oferuje organizację zarówno bankietów, imprez okolicznościowych jak i konferencji.

zobacz szczegółyVilla Dune Restauracja & Cafe

Adres: Sarbinowo, Nadmorska 120
Telefon: +48 (94) 722-80-80

Villa Dune Restauracja & Cafe to elegancka restauracja o niepowtarzalnym wnętrzu i z doskonałym kucharzem. W menu znajdują się potrawy kuchni śródziemnomorskiej oraz polskiej. Wieczorami natomiast otwarty jest bar ze wspaniałymi drinkami i markowymi alkoholami z różnych stron świata.

zobacz szczegóły

Zobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Koszalin - ok. 15 km, Dąbki - ok. 27 km, Białogard - ok. 27 km

Polecamy także: ośrodki wypoczynkowe w Sarbinowie

« Baza turystyczna w Sarbinowie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Sarbinowo " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Sarbinowie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.