Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Stargard Szczeciński »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim

Polecamy


Share |

Stargard Szczeciński - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Stargardzie Szczecińskim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Stargard Szczeciński - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Stargardzie Szczecińskim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Park Bolesława Chrobrego

Adres: Stargard Szczeciński, Park Bolesława Chrobrego

Najstarszy i jednocześnie największy teren zieleni miejskiej (o powierzchni prawie 10ha). Utworzony w XVIII wieku na terenie dawnych wałów ziemnych, w najstarszej części miasta, pomiędzy Bramą Portową a Bramą Pyrzycką.

zobacz szczegóły

Zobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Szczecin - ok. 35 km

« Baza turystyczna w Stargardzie Szczecińskim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Stargard Szczeciński " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Stargardzie Szczecińskim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.