Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Świnoujście »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Świnoujściu

Polecamy


Share |

Świnoujście - Kąpielisko, basen lub plaża

Poniżej znajduje się lista kąpielisk, basenów lub plaż w Świnoujściu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kąpieliska, baseny lub plaże, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Świnoujście - Kąpielisko, basen lub plaża to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Świnoujściu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Basen OSiR Wyspiarz

Adres: Świnoujście, Żeromskiego 48
Telefon: +48 (91) 321-54-10

Kryta pływalnia Świnoujściu oferuje dostęp do dużego i małego basenu. Na terenie obiektu organizowane są też zajęcia z zakresu nauki pływania, aerobiku oraz zajęcia z zakresu nurkowania.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Świnoujściu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kąpielisko, basen lub plaża - Świnoujście " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kąpielisk, basenów lub plaż w Świnoujściu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.