Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Świnoujście »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Świnoujściu

Polecamy


Share |

Świnoujście - Kawiarnia

Poniżej znajduje się lista kawiarni w Świnoujściu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kawiarnie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Świnoujście - Kawiarnia to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Świnoujściu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Cafe Paw

Adres: Świnoujście, Żeromskiego 25
Telefon: +48 (50) 263-10-32

Bardzo sympatyczna kawiarnia zlokalizowana przy promenadzie Świnoujściu. W ofercie znajduje się cała gama kaw, ciastek i deserów. Świetne miejsce na chwilę odpoczynku.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Świnoujściu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kawiarnia - Świnoujście " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kawiarni w Świnoujściu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.