Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. dolnośląskie » Wrocław »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Hostele we Wrocławiu

Poniżej znajduje się lista hosteli we Wrocławiu. hostele prezentowane są w kolejności alfabetycznej. Obiekty promowane w tej kategorii wyświetlane są jako pierwsze i dodatkowo są wyróżnione innym kolorem tła. Kiedy wybierzesz już hostel powołaj się podczas kontaktu na serwis Baza-Turystyczna.eu.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ofertami noclegu, a także innymi ciekawymi miescami, które warto zwiedzić podczas pobytu we Wrocławiu.

Babel Hostel

Typ obiektu: hostel
Okolica: miasto
Adres: Wrocław, Kołłątaja 16/3
Animacje dla dzieci: nie
Przyjazny zwierzętom: nie

zobacz szczegóły

ROYAL HOSTEL & APARTMENTS - Tanie pokoje z łazienkami, noclegi w centrum

Typ obiektu: hostel
Okolica: miasto
Adres: Wrocław, Kazimierza Wielkiego 27
Animacje dla dzieci: nie
Przyjazny zwierzętom: tak

zobacz szczegółyJeżeli nie udało Ci się znaleźć interesującego miejsca w kategorii: Wrocław - hostele skorzystaj z poniżeszych odsyłaczy, aby zobaczeć wszystkie noclegi we Wrocławiu lub wróć kategorii nadrzędnej

Zobacz wszystkie noclegi we Wrocławiu »

« Baza turystyczna we Wrocławiu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: Wrocław - hostele to zapraszmy do rejestracji i dodania bezpłatnego wpisu do bazy turystycznej.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.