Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Toruniu

Polecamy


Share |

Baza turystyczna w Toruniu

Poniżej znajduje się lista obiektów związanych z turystyką i miłym spędzaniem czasu w Toruniu. Staramy się by w każdej opisywanej przez nas miejscowości zawrzeć informacje o tym gdzie można przenocować, gdzie można coś zjeść oraz gdzie miło można spędzić czas z przyjaciółmi. Dodatkowo, jeśli tylko to możliwe prezentujemy miejsca które warto zwiedzić, a także takie gdzie można wypocząć na świeżym powietrzu i trochę się poruszać. Tymczasem zapraszamy Państwa do zapoznania się bliżej z bazą turystyczną w Toruniu.

Dostępne noclegi: (Zobacz wszystkie)


  Obiekty gastronomiczne:


  Aktywny wypoczynek:


   Rozrywka:


    Sztuka:


     Pozostałe informacje:


      Toruń - mapa

      Pokaż noclegi    Pokaż zabytki    Pokaż miejsca rozrywkowe    Pokaż wszystko

      Zobacz także bazę turystyczną w miejscowościach oddalonych maksymalnie o 50 km: Golub Dobrzyń - ok. 32 km, Bydgoszcz - ok. 41 km, Małki - ok. 50 km

      Jeśli jesteś właścielem obiektu, który może być interesujący dla turysty będącego w Toruniu to zapraszamy do rejestracji na stronie i dodania bezpłatnego wpisu do bazy. Jeśli znasz jakieś ciekawe miejsca, które warto odwiedzić będąc w Toruniu lub piszesz artykuły na temat regionu to poinformuj nas o tym mailowo, a z chęcią nawiążemy z tobą współpracę i rozbudujemy kategorię "Baza Turystyczna Toruń".

      « Baza turystyczna - województwo kujawsko-pomorskie - powrót


      Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
      Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.