Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Toruń »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Toruniu

Polecamy


Share |

Hotele w Toruniu

Poniżej znajduje się lista hoteli w Toruniu. hotele prezentowane są w kolejności alfabetycznej. Obiekty promowane w tej kategorii wyświetlane są jako pierwsze i dodatkowo są wyróżnione innym kolorem tła. Kiedy wybierzesz już hotel powołaj się podczas kontaktu na serwis Baza-Turystyczna.eu.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ofertami noclegu, a także innymi ciekawymi miescami, które warto zwiedzić podczas pobytu w Toruniu.

Etap Hotel Toruń

Typ obiektu: hotel
Okolica: miasto
Adres: Toruń, Ks. Jerzego Popiełuszki 2a
Animacje dla dzieci: nie
Przyjazny zwierzętom: tak

zobacz szczegóły

Mercure Helios Toruń

Typ obiektu: hotel
Okolica: miasto
Adres: Toruń, Kraszewskiego 1/3
Animacje dla dzieci: tak
Przyjazny zwierzętom: tak

zobacz szczegółyJeżeli nie udało Ci się znaleźć interesującego miejsca w kategorii: Toruń - hotele skorzystaj z poniżeszych odsyłaczy, aby zobaczeć wszystkie noclegi w Toruniu lub wróć kategorii nadrzędnej

Zobacz wszystkie noclegi w Toruniu »

« Baza turystyczna w Toruniu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: Toruń - hotele to zapraszmy do rejestracji i dodania bezpłatnego wpisu do bazy turystycznej.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.