Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Krynica-Zdrój »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Ośrodki wypoczynkowe Krynicy-Zdroju

Poniżej znajduje się lista Krynicy-Zdroju. ośrodki wypoczynkowe prezentowane są w kolejności alfabetycznej. Obiekty promowane w tej kategorii wyświetlane są jako pierwsze i dodatkowo są wyróżnione innym kolorem tła. Kiedy wybierzesz już ośrodek wypoczynkowy powołaj się podczas kontaktu na serwis Baza-Turystyczna.eu.

Zapraszamy także do zapoznania się z innymi ofertami noclegu, a także innymi ciekawymi miescami, które warto zwiedzić podczas pobytu Krynicy-Zdroju.

Ośrodek Sanatoryjno - Uzdrowiskowy HAJDUCZEK

Typ obiektu: ośrodek wypoczynkowy
Okolica: góry
Adres: Krynica-Zdrój, Pułaskiego 64
Animacje dla dzieci: nie
Przyjazny zwierzętom: nie

zobacz szczegóły

Jeżeli nie udało Ci się znaleźć interesującego miejsca w kategorii: Krynica-Zdrój - ośrodki wypoczynkowe skorzystaj z poniżeszych odsyłaczy, aby zobaczeć wszystkie noclegi Krynicy-Zdroju lub wróć kategorii nadrzędnej

Zobacz wszystkie noclegi Krynicy-Zdroju »

« Baza turystyczna Krynicy-Zdroju - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: Krynica-Zdrój - ośrodki wypoczynkowe to zapraszmy do rejestracji i dodania bezpłatnego wpisu do bazy turystycznej.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.