Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Myślenice »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Myślenice - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Myślenicach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Myślenice - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Myślenicach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

U Babci Maliny

Adres: Myślenice, Kasprowicza 13
Telefon: +48 (12) 273-40-26

Kuchnia Staropolska założona została w 1992 roku. Przygotowywane potrawy oparte są na skrupulatnie przestrzeganych tradycyjnych gramaturach i recepturach.

Restauracja oferuje organizację zarówno bankietów, imprez okolicznościowych jak i konferencji.

zobacz szczegóły

Zobacz także restauracje w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Kraków - ok. 26 km

« Baza turystyczna w Myślenicach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Myślenice " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Myślenicach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.