Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. świętokrzyskie »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Kielcach

Polecamy


Share |

Baza turystyczna w Kielcach

Poniżej znajduje się lista obiektów związanych z turystyką i miłym spędzaniem czasu w Kielcach. Staramy się by w każdej opisywanej przez nas miejscowości zawrzeć informacje o tym gdzie można przenocować, gdzie można coś zjeść oraz gdzie miło można spędzić czas z przyjaciółmi. Dodatkowo, jeśli tylko to możliwe prezentujemy miejsca które warto zwiedzić, a także takie gdzie można wypocząć na świeżym powietrzu i trochę się poruszać. Tymczasem zapraszamy Państwa do zapoznania się bliżej z bazą turystyczną w Kielcach.

Dostępne noclegi: (Zobacz wszystkie)


  Pozostałe informacje:


   Kielce - mapa

   Pokaż noclegi    Pokaż zabytki    Pokaż miejsca rozrywkowe    Pokaż wszystko

   Zobacz także bazę turystyczną w miejscowościach oddalonych maksymalnie o 50 km: Włoszczowa - ok. 46 km

   Jeśli jesteś właścielem obiektu, który może być interesujący dla turysty będącego w Kielcach to zapraszamy do rejestracji na stronie i dodania bezpłatnego wpisu do bazy. Jeśli znasz jakieś ciekawe miejsca, które warto odwiedzić będąc w Kielcach lub piszesz artykuły na temat regionu to poinformuj nas o tym mailowo, a z chęcią nawiążemy z tobą współpracę i rozbudujemy kategorię "Baza Turystyczna Kielce".

   « Baza turystyczna - województwo świętokrzyskie - powrót


   Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
   Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.