Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Cieszyn »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Cieszynie

Polecamy


Share |

Cieszyn - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Cieszynie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Cieszyn - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Cieszynie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Bracki Browar Zamkowy

Adres: Cieszyn, Dojazdowa 2
Telefon: +48 (33) 851-64-00

Zabytkowy browar przemysłowy w Cieszynie powstały w 1846 roku. Wzniesiony wg planów Kornhäusla, na północnych fundamentach obwarowań zamku; czteroskrzydłowy, kwadratowy budynek z dziedzińcem pośrodku. Dziś pełni funkcję browaru. Zakład należy do holenderskiego koncernu Heineken i wchodzi w skład grupy piwowarskiej Grupa Żywiec S.A.

zobacz szczegóły

Studnia Trzech Braci

Adres: Cieszyn, Trzech Braci

Studnia Trzech Braci jest istniejącą prawdopodobnie od średniowiecza studnią miejską. Obecnie studnia zabezpieczona jest żeliwną, neogotycką altaną z 1868 roku, mającą stanowić pamiątkę legendarnego spotkania przy studni trzech braci - założycieli Cieszyna.

zobacz szczegółyZobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Szczyrk - ok. 28 km, Żywiec - ok. 40 km

Polecamy także: hotele w Cieszynie

« Baza turystyczna w Cieszynie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Cieszyn " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Cieszynie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.