Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Częstochowa »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Częstochowie

Polecamy


Share |

Częstochowa - Impreza, uroczystość

Poniżej znajduje się lista imprez, uroczystości w Częstochowie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Imprezy, uroczystości, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Częstochowa - Impreza, uroczystość to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Częstochowie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej Gaude Mater

Adres: Częstochowa, Dąbrowskiego 1
Telefon: +48 (34) 324-36-38

Międzynarodowy Festiwal Muzyki Sakralnej Gaude Mater odbywa się co roku w Częstochowie w dniach 1-6 maja. Pierwszy festiwal odbył się w 1991 roku. Festiwal swym patronatem objęło Ministerstwo Kultury i Sztuki oaz Episkopat Polski. Celem festiwalu jest zbliżenie się do siebie kultur poprzez wykonywanie muzyki różnych wyznań. Festiwal służy również prezentacji muzyki współczesnej, szczególnie polskiej.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Częstochowie

« Baza turystyczna w Częstochowie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "impreza, uroczystość - Częstochowa " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy imprez, uroczystości w Częstochowie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.