Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Dąbki »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Dąbki - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Dąbkach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Dąbki - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Dąbkach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Aquapark Geovita oraz Morski Instytut SPA & Wellness

Adres: Dąbki, Letniskowa 4
Telefon: +48 (94) 314-81-67

Ośrodek uzdrowiskowy położony około 100m od morza, w sosnowym lesie, oferuje swym klientom korzystanie z Zakładu Przyrodoleczniczego jak i z Morskiego Instytutu SPA & Wellness.

zobacz szczegóły

Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji

Adres: Dąbki, Dąbkowicka 7
Telefon: +48 (94) 314-80-64

Na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji do dyspozycji gości znajduje się bar, wypożyczalnia sprzętu wodnego, pola kempingowe, przystań żeglarska, parking.

zobacz szczegółyPrzystań Żeglarska

Adres: Dąbki, Dąbkowicka 7
Telefon: +48 (94) 314-80-64

Przystań Żeglarska oferuje usługi cumowania i wodowania jednostek pływających jak i cumujących poza przystanią ośrodka, składowania oraz przechowywanie w hangarze sprzętu pływającego.

zobacz szczegółyZobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Koszalin - ok. 23 km, Białogard - ok. 47 km

Polecamy także: hotele w Dąbkach, ośrodki wypoczynkowe w Dąbkach

« Baza turystyczna w Dąbkach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Dąbki " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Dąbkach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.