Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Drawsko Pomorskie »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Drawsku Pomorskim

Polecamy


Share |

Drawsko Pomorskie - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Drawsku Pomorskim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Drawsko Pomorskie - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Drawsku Pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Park Miejski im. Fryderyka Chopina

Adres: Drawsko Pomorskie, Gajowa

Park Miejski został założony w 1875 roku. Założenie parkowe nie zmieniło swojego układu przestrzennego od czasu powstania. Zachowany został również starodrzew z przełomu wieku XIX i XX. Na jednej z polan rośnie dąb szypułkowy o obwodzie pnia sięgającym 505cm będący pomnikiem przyrody. W pobliżu dębu znajduje się również półokrąg megalityczny uformowany z głazów narzutowych, który to upamiętnia przełom tysiącleci.

Na terenie Parku Miejskiego dostępne są korty tenisowe, plac zabaw dla dzieci, muszla koncertowa jak i wielofunkcyjne boiska.

zobacz szczegóły

Poligon Drawsko

Adres: Drawsko Pomorskie, Drawsko Pomorskie

Poligon Drawsko - Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych powstał 2 lutego 1946 roku z przeznaczeniem na miejsce ćwiczeń zarówno wojsk lądowych jak i sił powietrznych. Na chwilę obecną – z powierzchnią 36 111ha, jest to jeden z największych poligonów w Europie.

zobacz szczegóły« Baza turystyczna w Drawsku Pomorskim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Drawsko Pomorskie " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Drawsku Pomorskim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.