Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Kamień Pomorski »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Kamieniu Pomorskim

Polecamy


Share |

Kamień Pomorski - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Kamieniu Pomorskim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Kamień Pomorski - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Kamieniu Pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Jacht Klub Kamień Pomorski

Adres: Kamień Pomorski, Wilków Morskich 4
Telefon: +48 (91) 382-08-82

Jacht Klub Kamień Pomorski powstał 2 października 2006 roku jako Uczniowski Klub Żeglarski MOKiS. W 2008 roku przyznano mu prawa do organizacji Mistrzostw Europy w Klasie Optimist w 2010 roku.

zobacz szczegóły

Przystań Żeglarska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji

Adres: Kamień Pomorski, Wilków Morskich 4
Telefon: +48 (91) 382-08-82

Przystań Żeglarska Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji jest jedną z najlepszych przystani żeglarskich na południowym Bałtyku. Nagrodzona została za rok 2005 prestiżową nagrodą Przyjaznego Brzegu. Sama przystań jest częścią szlaku turystycznego, który łączy dorzecze Odry, Zalew Szczeciński, Zatokę Pomorską i Morze Bałtyckie.

zobacz szczegółyUzdrowisko Kamień Pomorski

Adres: Kamień Pomorski, Szpitalna 13
Telefon: +48 (91) 382-50-43

Uzdrowisko Kamień Pomorski położone w rozlewisku cieśniny Dziwny, nad Zalewem Kamieńskim, istnieje od ponad 50 lat.

Kuracjuszom oferuje nie tylko aktywny wypoczynek, ale i profesjonalne leczenie, rehabilitację oraz szeroki wachlarz zabiegów przyrodoleczniczych. Dodatkowymi atutami są niezwykle korzystne właściwości klimatu morskiego oraz wydobywane na miejscu takie surowce naturalne jak solanka i borowina.

zobacz szczegółyZobacz także dla aktywnych w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Międzyzdroje - ok. 21 km

« Baza turystyczna w Kamieniu Pomorskim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Kamień Pomorski " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Kamieniu Pomorskim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.