Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Stargard Szczeciński »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Stargardzie Szczecińskim

Polecamy


Share |

Stargard Szczeciński - Kino

Poniżej znajduje się lista kin w Stargardzie Szczecińskim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kina, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Stargard Szczeciński - Kino to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Stargardzie Szczecińskim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Kino Stargardzkie Centrum Kultury

Adres: Stargard Szczeciński, Piłsudskiego 105
Telefon: +48 (91) 578-32-31

Kino mieści się w Stargardzkim Centrum Kultury. Oprócz projekcji filmów bieżących, prowadzi między innymi Czwartkowe Spotkania Klubu Filmowego.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Stargardzie Szczecińskim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kino - Stargard Szczeciński " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kin w Stargardzie Szczecińskim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.