Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. łódzkie » Łódź »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Łodzi

Polecamy


Share |

Łódź - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Łodzi. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Łódź - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Łodzi. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Dyskoteka Port West

Adres: Łódź, Piotrkowska 102
Telefon: +48 (42) 632-56-06

Zapraszamy do największej dyskoteki w Łodzi. Klub może pomieścić 2 tys. osób. W klubie znajdują się dwa poziomy, pięć barów.

zobacz szczegóły

Mojito Latino Club

Adres: Łódź, Piotrkowska 143
Telefon: +48 (66) 224-47-47

Każdego dnia od godziny 18 do 24, za wyjątkiem poniedziałków - w poniedziałki Klub zamknięty, podczas gdy w piątki i soboty otwarty prawie do rana dając Państwu możliwość szlifowania swoich umiejętności na parkiecie, w różnych stylach i odmianach tańców latino, często pod opieką instruktorów z najlepszych łódzkich szkół tańca.

zobacz szczegółyMusic Club Elektrownia

Adres: Łódź, Jana Karskiego 5
Telefon: +48 (42) 633-03-42

Dyskoteka usytuowana w pofabrycznych budynkach otacza się magią płynącą z dawnych lat, odświeżoną wraz z powstaniem centrum rozrywki - Manufaktury. Klimat, który buduje okolica wybucha właśnie tutaj - dźwiękiem, światłem i niesamowitymi emocjami.

zobacz szczegółyNarraganset

Adres: Łódź, Gdańska 129
Telefon: +48 (60) 131-77-58

Klub Muzyczny Narraganset w Łodzi jest bardzo dobrym miejscem dla wszystkich którzy uwielbiają dobrą muzykę i niczym nieskrępowaną zabawę. Atmosfera zawsze jest gorąca o czym świadczy tłum bawiący się gości jak również to że na podestach i przy barierkach odbywają się spontaniczne pokazy tańca.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Łodzi, noclegi - oferty inne w Łodzi

« Baza turystyczna w Łodzi - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Łódź " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Łodzi.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.