Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. małopolskie » Zakopane »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Zakopanem

Polecamy


Share |

Zakopane - Impreza, uroczystość

Poniżej znajduje się lista imprez, uroczystości w Zakopanem. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Imprezy, uroczystości, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Zakopane - Impreza, uroczystość to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Zakopanem. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Sylwester ze Zbójnikami

Adres: Zakopane, Droga na Gubałówkę 2A
Telefon: +48 (18) 200-07-09

Chochołowska.pl jest serwisem należącym do firmy COT zlokalizowanej w Zakopanem przy ul. Droga na Gubałówkę 2A, obok nowego przejścia podziemnego. Firma specjalizuje się w organizowaniu kuligów, ognisk i imprez góralskich oraz niezapomnianych imprez Sylwestrowych organizowanych już od 6 lat.

zobacz szczegóły

Polecamy także: apartamenty w Zakopanem, hotele w Zakopanem, kwatery prywatne w Zakopanem, noclegi - oferty inne w Zakopanem, ośrodki wypoczynkowe w Zakopanem

« Baza turystyczna w Zakopanem - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "impreza, uroczystość - Zakopane " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy imprez, uroczystości w Zakopanem.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.