Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. podkarpackie » Mielec »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Mielecu

Polecamy


Share |

Mielec - Restauracja

Poniżej znajduje się lista restauracji w Mielecu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Restauracje, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Mielec - Restauracja to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Mielecu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Te Quiero

Adres: Mielec, Al.Niepodległosci 7
Telefon: +48 (17) 788-62-03

Restauracja Te Quiero specjalizuje się w tradycyjnej oraz wykwintnej kuchni polskiej.

Wnętrze lokalu utrzymane jest w ciepłym, stylowym klimacie, a do dyspozycji gości są dwie sale. Ponadto w sezonie letnim, przed restauracją rozkładany jest ogródek. W lokalu jest możliwość skorzystania z Internetu, a także obejrzenia transmisji sportowych.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Mielecu

« Baza turystyczna w Mielecu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "restauracja - Mielec " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy restauracji w Mielecu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.