Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Gdynia »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Gdyni

Polecamy


Share |

Gdynia - Kawiarnia

Poniżej znajduje się lista kawiarni w Gdyni. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kawiarnie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Gdynia - Kawiarnia to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Caffe Anioł

Adres: Gdynia, Kilińskiego 6
Telefon: +48 (58) 625-74-44

W menu Caffe Anioł znaleźć można wybór kaw w tym alkoholowe i mrożone, herbaty, czekolady, piwa oraz inne alkohole, a także ciasta i desery.

Ponadto w lokalu możliwe jest korzystanie z bezprzewodowego Internetu. Klientom czas umili również codzienna prasa oraz gry planszowe, wśród których znaleźć można między innymi szachy, Monopoly czy też Scrabble, a dla dzieci wydzielone jest osobne miejsce.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Gdyni

« Baza turystyczna w Gdyni - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kawiarnia - Gdynia " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kawiarni w Gdyni.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.