Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Sopot »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Sopocie

Polecamy


Share |

Sopot - Dla aktywnych

Poniżej znajduje się lista dla aktywnych w Sopocie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Dla aktywnych, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Sopot - Dla aktywnych to jedna z kategorii związanych z aktywnym wypoczynkiem w Sopocie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami poświęconymi atywnym formom spędzania czasu. Dzięki miejscom z tej kategorii masz szanse podbudowac swoje zdrowie :D

Molo

Adres: Sopot, Plac Zdrojowy 2
Telefon: +48 (58) 551-00-02

Molo w Sopocie to nie tylko wizytówka miasta ale również i obiekt o znaczeniu europejskim, jako że jest to najdłuższy drewniany pomost w Europie.

Molo składa się z części drewnianej – spacerowej mierzącej 511,5m oraz z części lądowej z latarnią morską, zabytkową fontanną, muszlą koncertową oraz z lokalami gastronomicznymi.

zobacz szczegóły

Polecamy także: hotele w Sopocie

« Baza turystyczna w Sopocie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "dla aktywnych - Sopot " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy dla aktywnych w Sopocie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.