Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Kamień Pomorski »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Kamieniu Pomorskim

Polecamy


Share |

Kamień Pomorski - Bar

Poniżej znajduje się lista barów w Kamieniu Pomorskim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Bary, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Kamień Pomorski - Bar to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Kamieniu Pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pycha

Adres: Kamień Pomorski, Piastowa 1
Telefon: +48 (91) 321-11-85

W menu baru znaleźć można znaleźć można wiele ciekawych i rzadko spotykanych w barach potraw, między innymi zupy owocowe, odchudzającą kapuściankę czy też kluski z serem, łazanki czy też pulpety w sosie grzybowym oraz schab w sosie myśliwskim.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Kamieniu Pomorskim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "bar - Kamień Pomorski " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy barów w Kamieniu Pomorskim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.