Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Koszalin »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Koszalinie

Polecamy


Share |

Koszalin - Kawiarnia

Poniżej znajduje się lista kawiarni w Koszalinie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Kawiarnie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Koszalin - Kawiarnia to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Koszalinie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Tea Club

Adres: Koszalin, ul. Domina 7/9
Telefon: +48 (94) 346-55-74

Tea Club to ciekawe połączenie biura podróży Itaka z herbaciarnią. To klimatyczne miejsce gdzie nie tylko zapoznać się można z ofertą wypoczynkową ale również i zdegustować kaw i herbat z całego świata.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Koszalinie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "kawiarnia - Koszalin " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy kawiarni w Koszalinie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.