Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Koszalin »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Koszalinie

Polecamy


Share |

Koszalin - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Koszalinie. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Koszalin - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Koszalinie. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizza Heaven

Adres: Koszalin, ul. Zwycięstwa 169
Telefon: +48 (94) 342-16-16

Pizza Heaven to klimatyczna pizzeria powstała z zamiarem stworzenia kameralnego lokalu z bogatą ofertą menu - lokalu o niepowtarzalnym włoskim wystroju i aromacie.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Koszalinie - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Koszalin " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Koszalinie.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.