Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. kujawsko-pomorskie » Grudziądz »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Polecamy


Share |

Grudziądz - Teatr lub opera

Poniżej znajduje się lista teatrów lub oper w Grudziądzu. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Teatry lub opery, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Grudziądz - Teatr lub opera to jedna z kategorii związanych z sztuką i kulturą w Grudziądzu. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty poszerzające horyzonty kultulralne i sprawiące sporą przyjemność naszym zmysłom artystycznym.

Centrum Kultury Teatr

Adres: Grudziądz, Marszałka Focha 19
Telefon: +48 (56) 462-34-76

Teatr mieści się w budynku przy ulicy Marszałka Focha. W obiekcie znajdują się trzy sale. Duża sala teatralna z 405 miejscami na widowni oraz profesjonalnie wyposażoną sceną z odpowiednim oświetleniem i nagłośnieniem, Mała sala teatralna z 50 miejscami oraz sala Koncertowa, kameralna z 140 miejscami siedzącymi.

zobacz szczegóły

« Baza turystyczna w Grudziądzu - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "teatr lub opera - Grudziądz " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy teatrów lub oper w Grudziądzu.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.