Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. pomorskie » Gdynia »
Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Gdyni

Polecamy


Share |

Gdynia - Pub, klub

Poniżej znajduje się lista pubów, klubów w Gdyni. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Puby, kluby, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Gdynia - Pub, klub to jedna z kategorii związanych z rozrywką w Gdyni. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami, w których znajdziesz obiekty, gdzie można spędzić noc i dzień przy muzyce, tańcu, z kawą, piwem, drinkiem i z uśmiechem na ustach oczywiście.

Charlie Music Pub

Adres: Gdynia, Jana Pawła II 9
Telefon: +48 (50) 011-88-96

Charlie Music Pub to przytulny i elegancki lokal z wyśmienitą kuchnią.

Gościom towarzyszy na co dzień dyskretna muzyka, a koncerty oraz występy kabaretowe odbywają się regularnie w Charlie Music Pubie.

zobacz szczegóły

Karczma Flauta

Adres: Gdynia, Jana Pawla II 9/11
Telefon: +48 (58) 661-34-82

Do Specjalności Karczmy Flauta należy między innymi zupa rybna czy też ryby z pieca (halibut, łosoś, ryba maślana). W ofercie znaleźć można również zestawy obiadowe oraz dzbany piw.

zobacz szczegółyPiwiarnia Degustatornia

Adres: Gdynia, Świętojańska 130
Telefon: +48 (88) 834-56-78

Degustatornia swoją ofertę kieruje do wszystkich znawców piwa i piwoszy. Szeroki wybór piwa nie tylko z polskich regionalnych, ale i z renomowanych europejskich browarów zadowoli najbardziej wysublimowane podniebienia.

W menu znajduje 160 marek piw butelkowych oraz 40 piw z nalewaka.

zobacz szczegółyZobacz także puby, kluby w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Sopot - ok. 9 km, Gdańsk - ok. 20 km

Polecamy także: hotele w Gdyni

« Baza turystyczna w Gdyni - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pub, klub - Gdynia " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pubów, klubów w Gdyni.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.