Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. śląskie » Szczyrk » restauracje »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Szczyrku

Polecamy


Share |

Karczma Ciosana w Szczyrku

Karczma Ciosana

Adres: Szczyrk, Narciarska 10A
Telefon: +48 (66) 196-97-07
E-mail: biuro@karczmaciosana.pl
WWW: http://www.karczmaciosana.pl

Data aktualizacji: 2011-03-20

opis »

mapa »

galeria »

Szersze informacje

Karczma zlokalizowana jest w województwie Śląskim niedaleko Bielska-Białej w miejscowości Szczyrk. Jest to miejscowość turystyczna przyjmująca gości zarówno w sezonie zimowym jak i letnim. Karczma umiejscowiona jest w górnym Szczyrku niedaleko ośrodka narciarskiego GAT Czyrna-Solisko, dlatego jest to idealne miejsce na biesiadę dla amatorów białego szaleństwa, ale nie tylko. W lecie miejscowość przyciąga swoim urokliwym krajobrazem, ciszą i spokojem równocześnie dając duże możliwości osobom aktywnym. Zapraszamy wszystkich zmęczonych gwarem i codziennym zgiełkiem oraz amatorów dobrej, swojskiej kuchni na wspólną biesiadę lub nastrojowy wieczór w domowej atmosferze. Wszystko to zapewni Państwu bajkowa okolica, góralska architektura oraz zgrany personel, który zawsze jest do Państwa dyspozycji. Przygotowujemy każdą imprezę tworząc menu według indywidualnych potrzeb. Staramy się dostosować naszą ofertę do każdego klienta, tak aby mogła ona sprostać każdym, nawet największym wymaganiom. Nie zapominamy przy tym o swojskim klimacie i gościnności.

Mapka dojazdowa

Galeria zdjęć

Autor:

Autor:

Autor:

Autor:

opis »    mapa »    galeria »


Zobacz także: kwatery prywatne w Szczyrku, pensjonaty w Szczyrku

« restauracja - Szczyrk - powrót


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.