Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Gryfice »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Gryficach

Polecamy


Share |

Gryfice - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Gryficach. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Gryfice - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Gryficach. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Lucyfer Pizza & Pasta

Adres: Gryfice, Bankowa 6
Telefon: +48 (91) 384-59-69

Pizzeria Lucyfer ma ponad 10-cio letnią tradycję. Lokal przy ulicy Bankowej posiada swój klimat i jest świetnym miejscem na obiad lub kolacje w Gryficach. Pizze Lucyfera powstają na bazie ciasta robionego według własnej receptury. Oprócz pizzy lokal serwuje swoim klientom także dania z grilla, przekąski, sałatki, rollery oraz inne potrawy. Do tego dostepne są oczywiście różne napoje w tym piwo i wino.

zobacz szczegóły

Pizzeria Galeria

Adres: Gryfice, Piłsudskiego 34
Telefon: +48 (91) 384-46-65

Pizzeria Galeria w Gryficach oferuje możliwość zamówienia dowolnie skomponowanej (kreator pizzy na stronie WWW) przez Internet lub telefon. Restauracja posiada w ofercie również sałatki rol kebaby, makarony, pierogi oraz inne ciekawe dania.

zobacz szczegółyZobacz także pizzerie w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Kamień Pomorski - ok. 29 km

« Baza turystyczna w Gryficach - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Gryfice " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Gryficach.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.