Baza Turystyczna - strona główna

Baza Turystyczna » woj. zachodnio-pomorskie » Kamień Pomorski »


Wyszukaj miejscowość

 
 

Obecnie przegladasz

Pogoda w Kamieniu Pomorskim

Polecamy


Share |

Kamień Pomorski - Pizzeria

Poniżej znajduje się lista pizzerii w Kamieniu Pomorskim. Wpisy zostały wyświetlone w kolejności alfabetycznej. Pizzerie, które szczególnie polecamy zostały wyświetlone jako pierwsze i są wyróżnione innym kolorem tła.

Dział Kamień Pomorski - Pizzeria to jedna z kategorii związanych z gastronomią w Kamieniu Pomorskim. Zapraszamy do zapoznania się również z innymi działami dotyczącymi innych obiektów gastronomicznych, w których będziesz mógł(a) sprawić przyjemność swojemu podniebieniu.

Pizzeria Aleksandria

Adres: Kamień Pomorski, Jedności Narodowej 16a
Telefon: +48 (91) 382-52-94

Pizza Aleksandria posiada w swojej ofercie sałatki, makarony oraz oczywiście pizzę :) Potrawy serwowane są w lokalu lub też doworzone do klienta.

zobacz szczegóły

Zobacz także pizzerie w miejscowościach oddalonych o maksymalnie 50 km: Gryfice - ok. 29 km

« Baza turystyczna w Kamieniu Pomorskim - powrót


Jeśli chcesz dodać obiekt do kategorii: "pizzeria - Kamień Pomorski " to zapraszmy do rejestracji i dodania wpisu do bazy turystycznej, a Twoja wizytówka zostanie dołączona do listy pizzerii w Kamieniu Pomorskim.


Opublikowane na stronach Baza-Turystyczna.eu informacje i ceny nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów kodeksu cywilnego.
Korzystanie z serwisu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. W razie pytań dotyczących Bazy-Turystycznej.eu prosimy o kontakt.